Producenci
Rioverde Renner

Rio Verde udostępnia tę samą jakość, która charakteryzuje lakiery przemysłowe. Ich formuły są wysoce specjalistyczne.

Dlaczego warto wybrać lakiery Rio Verde?

- Ponieważ są lakierami przyjaznymi naturze. Lakiery do drewna Rio Verde są tworzone w poszanowaniu człowieka i natury. Ich celem jest współuczestniczenie w tworzeniu zdrowego otoczenia dla osób, które wybierają drewno jako element konstrukcyjny własnych miejsc.

- Ponieważ są modnymi lakierami. Rio Verde wspiera design poprzez wyjątkowe narzędzie określające tożsamość wizualną: kolor. Kreatywność i oryginalność drewnianych wyrobów jest ściśle związana z kolorystycznym określeniem wykończenia. Dzięki Rio Verde modne rozwiązania estetyczne, najbardziej oryginalne efekty i pożądane cieniowania wzbogacają realizacje i sprawiają, że są one długotrwałe.

- Ponieważ są lakierami hi-tech made in Italy. Lakiery do drewna Rio Verde są tworzone w Bolonii w laboratoriach hi-tech Renner Italia. W bliskim kontakcie z włoskimi uniwersytetami i z najważniejszymi międzynarodowymi instytutami badawczymi, nasi chemicy pracują codziennie z najważniejszymi przedsiębiorstwami przemysłowymi z branży meblarskiej i stolarki budowlanej.

- Ponieważ są lakierami, które przemawiają do ludzi. Wierzymy w relacje międzyludzkie i uznajemy, że rola specjalistów, którzy ożywiają lokalne sklepy, jest niezbędna. Osoby, które potrafią doradzić i wesprzeć przy zakupie i użytkowaniu. Z tego powodu nie znajdziecie lakierów Rio Verde w dużych sieciach handlowych, lecz w tysiącach sklepów z artykułami żelaznymi, budowlano-dekoracyjnymi i sklepów z lakierami.

- Ponieważ nasze lakiery są bardzo często klikane. Nasze filmy instruktażowe online wyjaśniają w jaki sposób każda osoba może wykonać wyjątkowe efekty specjalne. Wystarczy puszka lakieru Rio Verde, pędzel i odrobina kreatywności. Zobacz nasze filmy instruktażowe, skomentuj je i wejdź do naszej społeczności internetowej.

Lakier do drewna Rio Verde oferuje właściwości estetyczne, chemiczne i mechaniczne, wymagane przez wielki przemysł meblarski i stolarki budowlanej. Dzięki łatwemu stosowaniu, lakier do drewna Rio Verde sprawia, że profesjonalna jakość
jest w zasięgu każdego.

Lakier do drewna Renner Italia wypełnia nasze życie kolorem. To jest niezbędne. Lakier do drewna marki Rio Verde, w szczególności lakier wodny, nie powstał tylko do ozdabiania pomieszczeń, w których żyjemy, lecz także do zachowania czystego powietrza i do ochrony zdrowia człowieka. Woda jest głównym elementem. Ta sama woda, bez której natura by nie istniała. Lakiery wodne Rio Verde pozwalają również na zbliżenie się do natury drewna z szacunkiem i podziwem, pilnie ją chroniąc i nie zmieniając jej właściwości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl